ANKARA EXPER SERVİSİ

Exper Servisi Ankara Exper laptop servisi Exper bilgisayar servisi Exper Teknik servisi Ankara

Exper bilgisayar markaları arasında önemli bir yer tutmaktadır. Kaliteli ve son teknoloji ürünleri ile Exper bilgisayar tutkunlarına hizmet etmektedir. Ankara Exper servisi ise Exper markalı notebook, laptop ve tabletlerinizi güvenle tamir etmektedir.

Ekranda görüntü olmaması, ekranın hasar görmesi, şarj olmaması, mavi ekran sorunu, klavye sorunu, Windows’un normal çalışmaması, ana kartta meydana gelen sorunlar, bilgisayarın açılmaması gibi birçok sorun Ankara Exper servisimiz tarafından kolayca çözülmektedir. Exper servisi çalışanlarımız güler yüzlü ve Exper bilgisayarlar konusunda son derece bilgili özenle seçilmiş kişilerdir. Exper servisimizde her türlü yazılımsal ve donanımsal sorun en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

Bilgisayar ve Laptop Servisi

EXPER BİLGİSAYAR VE LAPTOP TAMİR SERVİSİ, Bilgisayarlarınızı Exper servisimize getirerek ücretsiz arıza tespiti yaptırabilirsiniz. Her model Exper bilgisayar, Notebook ve Bilgisayarlar en kısa sürede Ankara Exper servisimizde arıza bakımları yapılmaktadır. Bilgisayarlarınıza yüklenmesini istediğiniz programlarda servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz olarak yapılan arıza tespitinin ardından, sizin isteğinizle birlikte notebooklarınız ve masaüstü bilgisayarlarınızın bakım ve onarım işlemi Exper servisi aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.

Teknoloji hayatı kolaylaştıran, daha renkli hale gelmesini sağlayan bir yenilik olarak hayatımızda yer edinmiş bulunuyor. Her geçen gün teknoloji ile hayatımıza yeni buluşlar girmeye devam etse de her zaman yerini koruyacak buluşlardan biriside bilgisayarlardır. İnternet ve bilgisayar sayesinde her an her türlü bilgiye anında sahip olabilmek mümkün. Bilgisayarlar bunun gibi daha birçok özellik ile insan hayatını kolaylaştırmaya devam etmektedir.

Bilgisayarlar ilk icat edildiği günden itibaren birçok değişiklik geçirmiş, birçok yeni özellik eklenmiştir. Bilgisayarlar sayesinde her gün yapılan günlük işlemler daha kolay hale gelmiştir. Bilgisayarlar eski yöntemlere göre daha fazla bilgiyi aynı anda ve daha uzun süre saklayabilmektedir.

NOTEBOOK - LAPTOP - BİLGİSAYAR - TABLET PC YEDEK PARÇALARI
Exper Şarj adaptörü
Exper Led Ekran değişimi ve tamiri
Exper Lcd Ekran değişimi ve tamiri
Exper Batarya, Pil
Exper Hdd, Harddisk
Exper Ram'ları (Bellek) Sodimm
Exper Cd/Dvd/Dvd-Writer Sürücüleri
Exper Anakartları (Main Board)
Harddiskleri (Hdd-Sabit Diskler)
İşlemcileri (Laptop Processors, CPU)
Fanları (Heatsink, Cooling fan)
Ekran Kasa (LCD Cover / Casing Related)
Alt ve Üst Kasa
Ekran Data Kabloları
Ekran Menteşeleri
Wireless Kartları (Kablosuz Ağ Kartları)
Ethernet Kartları (Ağ Kartları)
Harddisk Soketleri (HDD Cady / Adaptör)

EXPER SERVİSİ ANKARA

Çankaya Exper Servisi
Dikmen Exper Servisi
Öveçler Exper Servisi
Balgat Exper Servisi
Emek Exper Servisi
Kızılay Exper Servisi
Batıkent Exper Servisi
Sincan Exper Servisi
Ümitköy Exper Servisi
Keçiören Exper Servisi
Batıkent Exper Servisi

EXPER LAPTOP SERVİSİ ANKARA

Exper Şarj adaptörü
Exper Anakart
Exper Lcd ve Led ekran
Exper Ekran kartı
Exper Batarya
Exper Toshiba harddisk
Exper Klavye
Exper Ram
Exper Cpu Fan
Exper Tüm yedek parçalar...

EXPER BİLGİSAYAR SERVİSİ