Acer Tamir Servisi Ankara

Ankara Acer servisi, Acer laptop Servisi, Acer Bilgisayar tamir servisi, Acer teknik servisi Ankara

Tamamen Elektronik ve karmaşık olan Acer bilgisayar ve su yani sıvılar tahmin edebileceğiniz üzere birbirine uzak durması gereken bu ikili bazen kazara bir araya gelebiliyor. Bildiğiniz ve tahmin edebileceğiniz üzere sıvı teması bilgisayarlar için tamiri çok zor ve pahalı sonuçlar meydana getirmektedir. Genelde ev kullanıcılarının en çok düştüğü yanılgı ve hata bilgisayarıma su döküldü hemen kuruttum bir şey olmadı düşüncesidir. İlk başta belli olmasa da daha sonra kesinlikle bir sorun yaratacaktır. Sizlere bir müşterimizin başından geçmiş olan bir olayı anlatmak istiyorum.

Acer tamir servisi

Ankara’ da bir müşterimiz kaza ile Acer marka diz üstü bilgisayarına su dökmüştür. Hemen bilgisayarın üzerini kuru bir bez ile temizleyip her hangi bir arıza yok deyip bilgisayarı kullanmaya devam etmiştir. 1 saat sonra yemek molası için ayrıldığında dosyalarını kaydetmeden bilgisayarı çalışır durumda bırakıp gitmiştir. Bu esnada (daha önce bir şey olmadığını düşündüğü bilgisayarın!) klavyenin altında kalan su parçaları Acer laptop’un içine damlamaya başlamasıyla diz üstü bilgisayarın anakartında kısa devre yapıp cihazın alev almasına sebep olmuştur. Müşterimizin bize geldiğinde ilk cümlesi keşke Ankara Acer servisi ne bilgisayarımı getirseydim kendim teşhis koyacağıma olmuştur.

Sıvı teması kesinlikle ciddiye alınması gereken bir durumdur ve mutlaka bir bilgisayar tamir servisine göstermeniz gerekmektedir.

Sıvı temasında izlenmesi gereken birkaç adımı sizlerle paylaşmak istiyorum. Öncelikle bilgisayarınızı hemen elektrikten çekin ve pilini üzerinden çıkartın. Daha sonra laptop ters çevrilip klavyenin altındaki boşluklardan geçebilecek sıvıların dizüstü bilgisayarınızın anakartına ulaşmasını engellemek ve acil bir şekilde Ankara Acer servisine dizüstü bilgisayarınızı getirmenizdir. Ankara Acer notebook servisi olaraktan sıvı teması üzerine yapmış olduğumuz tamirlerde siz müşterilerimize 3 ay garanti vermekteyiz.  Sıvı teması kesinlikle hemen olmasa bile ilerde mutlaka bilgisayarınızda tamiri zor ve pahalı müdahale gerektirecek arıza çıkartabilir.

Bir teknik serviste aradığınız nelerdir

Ücretsiz arıza tespiti

Hızlı tamir bakım

Hazır yedek parça

Modern bir servis

Uzman personeller

O zaman doğru yerdesiniz.

Acer Laptop ve Bilgisayarlarınızda oluşan tüm arızalarda konusunda uzman olan servisimiz hizmetinizdedir.

Acer Laptop tamir servisi ankara

Benzer fiyatlı Notebook, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar
Acer Bilgisayarda anakart işlevi nedir
Acer Bilgisayarı Hızlandırmak İçin Hangi Programlardan Yararlanabiliriz?
Acer Bilgisayar kasa içi tozların temizliği?
Acer Bilgisayar kasasındaki tozlar nasıl temizlenir
Acer Bilgisayar çok yavaş
Acer Bilgisayar pc kasa içi tozlar nasıl temizlenir
Acer Bilgisayar virüsleri nasil temizlenir
Acer Bilgisayar virüsleri nelerdir
Acer Disk birleştirmenin bilgisayar için yararları nelerdir
Kullanmadığımız programları kaldırırsak bilgisayar daha hızlı çalişır mı

Bilgisayarımın ekranı donuyor ne yapabilirim?

Acer Laptop ekranı donuyor ne yapabilirim?

                Böyle bir sorun yazılımsal ya da donanımsal olabilir. Yazılımsal bir sorun karşımıza virüs olarak çıkar. Bilgisayarınıza giren bir virüs dizüstü bilgisayarın yavaş çalışmasına donmasına sebep olabilir. Böyle bir durumda bilgisayarınıza iyi bir virüs programı yükleyerek temizlenmesi sağlanabilir. Ya da servisimize başvurarak çözüm bulabilirsiniz. Eğer bilgisayarınız donanımsal olarak donuyorsa bu bilgisayarın fanının iyi işlev görmemesinden ve bilgisayarı iyi soğutmamasından kaynaklı olabilir.

Acer Laptop ekranı donuyor ne yapabilirim?

Böyle bir durumda bilgisayarınızın fanını bir saç kurutma makinesi yardımıyla temizleyebilir ya da servisimize başvurarak bu temizliğin yapılmasını isteyebilirsiniz. Bilgisayarımızda ram’dan kaynaklanan bir donma söz konusu olabilir. Ama böyle bir durumda bilgisayarın ekranında mavi bir ekran karşımıza çıkar. Bilgisayarımın ekranı donuyor

Acer Bilgisayarımızı Virüslerden Nasıl Koruyabiliriz?

Acer Notebook Virüslerden Nasıl Koruyabiliriz?

Acer Bilgisayarınızı virüslerden korumanız için mutlaka bir anti virüs yazılımı kullanmanız gerekmektedir. Bunun yanında bazı internet güvenlik paketlerini satın almanız faydalı olacaktır. Çok fazla yazılım kurup kaldırmıyorsanız bilgisayarınızı belli yazılımlarla kullanıyorsanız bilgisayarınız daha güvenli olacaktır.

Bilgisayarı Virüslerten Korumak

Bunun yanında güvenli olmayan internet sitelerine girmemeniz gerekmektedir. Bunu yapmazsanız bilgisayarınız güvenli kalacaktır. Genellikle virüs sisteminiz sizi güvenli olmayan siteler konusunda uyaracaktır. Bu uyarıları dikkate almanız virüslerden korunmanız konusunda oldukça faydalı olacaktır. Teknik servisimiz yıllarca bilgisayar konusunda uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Virüsten korunma anlamında size faydalı bilgiler vermemizi istiyorsanız servisimize gelmeniz gerekmektedir. Bilgisayarımızı Virüslerden Nasıl Koruyabiliriz

Acer Teknik servisi

Acer Laptop ve Bilgisayar tamir, bakımını yapan teknik servisimiz Ankara Acer servisini son 10 yıldır yapmaktadır, Acer Laptop cihazlarının Lcd ekran, Batarya, şarj adaptörü, Acer ekran kartı, Acer Anakart ve diğer birçok parçasında satmaktadır, Ankara Acer servisi olarak ayrıca Çankaya Dikmen Öveçler Balgat Beşevler Kızılay gibi birçok bölgeden müşterilerimiz bizi tercih etmektedirler, Çukurambar Maltepe Batıkent Sincan Ümitköy Keçiören Tandoğan Etlik gibi bir çok semtinden müşterilerimiz arıza ve sorunlarda firmamızı tercih etmektedir.

Acer Yedek parça

Acer Şarj adaptörü
Acer Anakart
Acer Lcd ve Led ekran
Acer Ekran kartı
Acer Batarya
Acer harddisk
Acer Klavye
Acer Ram
Acer Cpu Fan
Acer Tüm yedek parçalar...