ACER TEKNİK SERVİSİ > ANKARA

Ankara Acer servisi, Acer Teknik Servisi, Acer Laptop servisi, Acer Bilgisayar servisi, Acer servis merkezi

Acer Laptop, Bilgisayar ve Tablet Bilgisayarlarda sıklıkla karşılaşılan aşırı ısınma, görüntü kaybı veya görüntü sorunları, Windows’un tutarsız çalışması, Darbeye maruz kalması, düşmesinden dolayı Led veya Lcd ekran kırılmaları gibi ve yazılımsal hatalardan dolayı oluşan tüm arıza ve sorunlar çok hızlı bir şekilde teknisyen arkadaşlarımız tarafından garantili olarak hızlı ve sorunsuz bir şekilde halletmekteyiz.

Acer Laptoplarda Kırılan çatlayan, Lcd Ekranlar, kapaklar, kasalar, Bozulan harddisk ve Kırılan menteşelerde, mürekkeplenen ve kırılan ekranlarda, çatlayan kasa, Ana kart ve Ekran kartlarının yanan chipset gibi aklınıza gelen bütün sorunlarınıza tecrübeli Acer teknik ekibimizce müdahale edip çok kısa sürelerde hallederek sizlerin memnuniyetini kazanmaktayız.

Uygun fiyat teklifleri ve ödeme kolaylığı sunan Ankara Acer servisi olarak firmamıza ister nakit ister kredi kartınız ile ödeme yapma imkânlarıyla bütçenizi zorlamayan işlem kolaylığı sağlamaktadır. Arızalı Acer bilgisayarlarınıza işlem yapılmadığı takdirde hiçbir ücreti talep etmeksizin ürününüzü teslim etmektedir. Sorunlarınız ve sorularınız için Grup Bilişim.

Acer Laptop servisi

Acer Bilgisayar servisi

Zamanınızın ve bilgisayarınızın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz...

Bu yüzden teknik servisimizde Acer Laptop ve Bilgisayarlarda arızalanan veya belli periyotlarda değişen parçaları sürekli stoklarımızda tutarak haftalarca bekleme sürecini ortadan kaldırıyoruz.

  • Bir teknik serviste aradığınız nelerdir
  • Ücretsiz arıza tespiti
  • Hızlı tamir bakım
  • Hazır yedek parça
  • Modern bir servis
  • Uzman personeller
  • O zaman doğru yerdesiniz.