Acer Teknik Servisi

Acer laptop tamiri, laptop servisi kasa, Acer laptop adaptör, Acer laptop klavye, Acer laptop batarya, Acer kasa, Acer servis, Acer yedek parça

  • Bir teknik serviste aradığınız nelerdir
  • Ücretsiz arıza tespiti
  • Hızlı tamir bakım
  • Hazır yedek parça
  • Modern bir servis
  • Uzman personeller
  • O zaman doğru yerdesiniz.

Acer Laptop ve Bilgisayarlarınızda oluşan tüm arızalarda konusunda uzman olan servisimiz hizmetinizdedir.

Tamamen Elektronik ve karmaşık olan Acer bilgisayar ve su yani sıvılar tahmin edebileceğiniz üzere birbirine uzak durması gereken bu ikili bazen kazara bir araya gelebiliyor. Bildiğiniz ve tahmin edebileceğiniz üzere sıvı teması bilgisayarlar için tamiri çok zor ve pahalı sonuçlar meydana getirmektedir. Genelde ev kullanıcılarının en çok düştüğü yanılgı ve hata bilgisayarıma su döküldü hemen kuruttum bir şey olmadı düşüncesidir. İlk başta belli olmasa da daha sonra kesinlikle bir sorun yaratacaktır. Sizlere bir müşterimizin başından geçmiş olan bir olayı anlatmak istiyorum.

Acer tamir servisi

Ankara’ da bir müşterimiz kaza ile Acer marka diz üstü bilgisayarına su dökmüştür. Hemen bilgisayarın üzerini kuru bir bez ile temizleyip her hangi bir arıza yok deyip bilgisayarı kullanmaya devam etmiştir. 1 saat sonra yemek molası için ayrıldığında dosyalarını kaydetmeden bilgisayarı çalışır durumda bırakıp gitmiştir. Bu esnada (daha önce bir şey olmadığını düşündüğü bilgisayarın!) klavyenin altında kalan su parçaları Acer laptop’un içine damlamaya başlamasıyla diz üstü bilgisayarın anakartında kısa devre yapıp cihazın alev almasına sebep olmuştur. Müşterimizin bize geldiğinde ilk cümlesi keşke Ankara Acer servisi ne bilgisayarımı getirseydim kendim teşhis koyacağıma olmuştur.

Sıvı teması kesinlikle ciddiye alınması gereken bir durumdur ve mutlaka bir bilgisayar tamir servisine göstermeniz gerekmektedir.

Sıvı temasında izlenmesi gereken birkaç adımı sizlerle paylaşmak istiyorum. Öncelikle bilgisayarınızı hemen elektrikten çekin ve pilini üzerinden çıkartın. Daha sonra laptop ters çevrilip klavyenin altındaki boşluklardan geçebilecek sıvıların dizüstü bilgisayarınızın anakartına ulaşmasını engellemek ve acil bir şekilde Ankara Acer servisine dizüstü bilgisayarınızı getirmenizdir. Ankara Özel Acer notebook servisi olaraktan sıvı teması üzerine yapmış olduğumuz tamirlerde siz müşterilerimize 3 ay garanti vermekteyiz.  Sıvı teması kesinlikle hemen olmasa bile ilerde mutlaka bilgisayarınızda tamiri zor ve pahalı müdahale gerektirecek arıza çıkartabilir.

Acer Teknik servisi

Acer notebook tamiri,Acer laptop parçaları, Acer laptop arızaları,Acer notebook servisi, Acer servis, Acer teknik servis, Acer bayileri