Notebook ve Laptop menteşe alt üst kasa değişimi ve tamiri

Asus Notebook Laptop menteşe kasa tamiri ve değişimi

Ankara Teknik Servisimizde tüm marka notebook ve laptopların alt üst kasa değişimi ve tamiri ayrıca kırılan, çatlayan,çıkan menteşelerin değişimi veya tamiri yapılmaktadır.

Menteşe, Kasa, kapak kırılmaları bir çok markada başımıza gelen sorunlardandır genelde Asus F3E, F3F, F3S, F3SR, F3SC, F3SV, F3SG, F3SA, F3JC, F3JP, F3JR, Z53F, Z53 bilgisayarlarda daha çok oluşan bu sorunlar Firmamızda gerek parça değişimi gerekse onarım yapılarak halledilmektedir

Notebook ve laptop'larımızı özenli kullanmadığımız için oluşan bir sorundur, dikkatsiz kullanılma Ekranı yanlış yerden açıp kapamak, taşıma sırasında çarpma, Kullanırken sağa sola vurma düşürme gibi nedenlerden dolayı oluşan bir sorundur. Durumunda başımıza gelen bir durumdur, Ekranının sadece bir tarafından Başlayarak ileriki dönemlerde menteşenin kırılması ve bunun beraberinde kasanın kırılmasına sebep olan bir sorundur, Bu sorun genelde Asus, Samsung, Sony vaio gibi markalarda karşımıza çıkmaktadır.

Aslında bilgisayarımız bize bu durumu daha önceden haber vermektedir. Ekranı açıp kapatırken menteşenin sertleşmesi zor açılıp kapanması başlangıcıdır, bunun sonrası ekranın ileri geri boşa sallanmasıdır ve son hali kırılmasıdır.

Tüm markalarının Orjinal Menteşe, Alt, Üst Kasa Tüm markaların Menteşe ve kasalarını temini mümkündür bunların değişimi servisimizde yapılmaktadır.

Acer - Asus - Compaq - Datron - Dell - Fujitsu Siemens - Gateway - Hp - Nec - Packard Bell - Samsung - Sony - Toshiba - Lenovo - MSI - Casper - LG - Exper - Fujitsu Kasa ve Mentşe Grubu