Asus Laptoplarda Sıvı teması

Laptopa su dökülürse bozulur mu?... Kullanması ve taşıması kolay olmasından dolayı maalesef laptopların başına bu tür kazaların gelmesi de kaçınılmazdır, Ankara Asus Servisimizde sıvı temasına maruz kalmış olan laptop larınız ilk günkü kalitesinde ben performansında tamirleri ve bakımları yapılarak sizlere teslim edilmektedir.

Islanan laptop çalışır mı?... Sıvı temasına maruz kalmış Asus Laptop'a yapmamız gereken hemen şarj adaptörünü çekmek arka tarafından bataryasını çıkartmak ve en kısa süre içerisinde bu konularda deneyimli ve donanımlı bir Asus teknik servise götürerek yardım almanızdır.

Asus Sıvı Teması için bizleri Tel: 0312 473 76 16 ve 0312 473 76 69 numaralardan ulaşabilirsiniz.

Asus Laptop Sıvı teması ve tamiri            Asus Sıvı Teması için bizleri Tel: 0312 473 76 16 ve 0312 473 76 69 numaralardan ulaşabilirsiniz.

Laptop klavyesine su döküldü ne yapmalıyım?... Birçok kullanıcıya sıvı temasına maruz kalmış bir laptobu kurutarak tekrar çalıştırmaktadırlar, bazı durumlarda laptop çalışmakta sanki hiçbir şey olmamış gibi davranmaktadır ama ana kartın üzerine temas eden sıvı bu süreç içerisinde anakart üzerinde telafisi olmayan hasarlar vermeye başlamıştır.

Bu durumun kullanıcılar anlamamakta ve bilmemektedir bundan dolayı laptop çalışıyor diye işlemlerine devam etmektedirler ama yakın bir süreç içerisinde anakart bozularak Asus laptop çalışması hale gelmektedir.

Su dökülen laptop tamir edilir mi?... Bu ve buna benzer sorunlarla karşılaşmamak için sıvı temasına maruz kalmış olan laptopınızı çalıştırmadan Asus yetkili seris Ankara şubemize getirerek gerekli işlemlerin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Tag; Asus laptop sıvı teması açılmıyor, Asus laptop sıvı teması tamiri fiyatları, Asus Notebook sıvı teması tamiri, Asus klavyeye su dökülürse ne yapılmalı, laptopa sıvı döküldü açılmıyor , sıvı teması etmiş cihazlara müdahale, laptopa su döküldü klavye çalışmıyor, Anakarta su döküldü

Asus Laptop batarya çeşitleri

Asus Laptoplarda Ekran kırılması ve değişimi

Asus Laptoplara Harddisk değişimi

Asus Laptoplara Ram değişimi

Asus Laptoplarda Sıvı teması

Asus Laptoplarda kasa kapak ve menteşe değişimi

HİZMETLERİMİZ

Bilgisayar tamiri, Notebook tamiri, Laptop tamiri ve bu cihazların yedek parçaları

İLETİŞİM ADRESİ

Adres: Kabil Cad. 74/A Öveçler - Çankaya Telefon: +0312 473 76 16 Telefon: +0312 473 76 69 E-mail: teknik et grupiletisim.com