Yaygın Sorunlar: Asus Dizüstü Bilgisayar Tamiri

Dizüstü bilgisayarlar ve telefonlar gibi cihazlarımıza o kadar bağımlı hale geldik ki, onlarsız bir gün bile gitmeyi düşünemez olduk. Bir dizüstü bilgisayar satın almak için dışarı çıktığımızda bu kadar çok seçeneğimiz olması inanılmaz. Asus harika bir satın alma olduğunu kanıtlıyor.

Asus Servisi Ankara için bizleri Tel: 0312 473 76 16 ve 0312 473 76 69 numaralardan ulaşabilirsiniz.

Sağlam ve güvenilir ürünleriyle sektörde kendine yer edinmiştir. Asus dizüstü bilgisayarlar yıllar içinde pek çok gelişme gösterdi. Dizüstü bilgisayarın boyutundaki değişiklik, onu daha rahat ve seyahat dostu hale getirmeye hizmet etti. Asus, yaratıcılık açısından listelerde üst sıralarda yer almaya devam ediyor.

Fayda dengesini korumak için cihazlarımızı düzgün bir şekilde yönetmemiz gerekiyor. Ancak uygun bakıma rağmen zamanla bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Burada, genel sorunları ve Singapur'daki Asus dizüstü bilgisayar onarımı için en iyi seçeneği tartışacağız.

Yaygın Asus Dizüstü Bilgisayar Sorunları:

Anakart sorunu, Ses, Video, Güç, USB, Firewire ve Touchpad gibi donanımlar anakartlar tarafından yönetilir. Birlikte verilen bu donanımlarla ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, bunun ana karttan kaynaklanabileceğini bilin.

Ses sorunları: Mikrofon veya hoparlör sorunu nedeniyle olabilir. Sorun devam ederse, ses ayarlarını kontrol edin ve düğmeyi sessize alın.

Sahte uygulama: Bazen bir uygulama bir hata mesajı göstermeye başlar veya aniden çalışmayı durdurur. Bu programı kapatıp yeniden açmayı deneyin. Sorun ortadan kalkmadığında, programı yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Donmuş ekran, Farklı sorunlar tarafından tetiklenebilir. Sisteminizi yeniden başlamaya zorlayarak bu sorunu çözmeye çalışabilirsiniz.

Tekrarlanan yeniden başlatma, Büyük bir güncellemenin ortasında dizüstü bilgisayarı beklenmedik bir şekilde yeniden başlatmaktan daha sinir bozucu bir şey olamaz. Bunun nedeni, bozuk Windows sistem dosyalarının varlığı veya çeşitli donanım sorunları olabilir.

Aşırı ısınma sorunu, Asus Dizüstü bilgisayarın aşırı ısınması, soğuk dış hava sıcaklıklarında bile çeşitli nedenlere bağlı olabilir. Bu, ya soğutma fanlarında sistemi aşırı ısıtan bir tiftik yığınından kaynaklanır. Diğer bir sebep ise CPU ve GPU'dan ısıyı aktarmak için kullanılan silikon macunun kurumuş olmasıdır.

Windows Şifresi çalışmıyor, Dizüstü bilgisayarınızda bir şey yazarken tuşlar çalışmıyor veya yanlış yazıyor. Sorunun arızalı bir klavyeden mi yoksa klavye sürücüsü sorunundan mı kaynaklandığına bakın.

Dizüstü bilgisayarı açamıyorum, Asus Dizüstü bilgisayarınız açık değilse, sorun çok ciddi olabilir. Anakarttaki DC girişinin hasar görmesi nedeniyle veya adaptör pili şarj etmek için yeterli voltajı sağlayamıyor. Sorun Asus şarj cihazındaysa, tek seçenek yeni bir şarj cihazı satın almaktır. Ancak şarj cihazının orijinal yedek parça veya gerekli aksesuarları satan güvenilir bir mağazadan alındığından emin olun.

Garip gürültü, Asus Dizüstü bilgisayarınız çalışırken tuhaf sesler çıkardığında bunun nedeni dahili bir sorun olabilir.

Pil sorunu, Bir Asus dizüstü bilgisayarın pil güvenliğini sağlamazsanız, uzun süreli şarjda sorunlar olabilir.

Ankara'da Sorunsuz Asus Laptop Tamiri

ASUS SERVİS ANKARABüyüyen bu sorunları çözemiyorsanız, dizüstü bilgisayarınızın önemli onarımlara ihtiyacı vardır. Bilgisayar korsanlığı bile dizüstü bilgisayarınızın sorunlarını çözmenize yardımcı olmuyorsa ve bunları kullanacak kadar rahat değilseniz, Asus dizüstü bilgisayar onarımları için saygın bir danışmana başvurmak en iyisidir. Profesyonel yardım almak zorunda olmak hem paradan hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlayabilir.

PC Dreams, Türkiye'da Asus dizüstü bilgisayar onarımında lider bir firmadır. Özverili ve dikkatli çalışan profesyonel bir ekibe sahipler. Asus Ankara Servis Tamir ettikleri her dizüstü bilgisayar çifte sterilize edilir. Onarım çalışmaları ve değiştirilen parçalar için bir yıl garanti alacaksınız. Onarımdan sonra bir sorunla karşılaşırsanız, onlara ulaşabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

Bilgisayar tamiri, Notebook tamiri, Laptop tamiri ve bu cihazların yedek parçaları

İLETİŞİM ADRESİ

Adres: Kabil Cad. 74/A Öveçler - Çankaya Telefon: +0312 473 76 16 Telefon: +0312 473 76 69 E-mail: teknik et grupiletisim.com