Balgat Asus Servisi

Asus Servis Balgat: Asus teknik servis hizmetleri sayesinde artık bilgisayarlarınızın bakım ve onarımı en üst düzey kaliteyle yapılmaktadır. Balgat Asus servisimize getirdiğiniz arızalı Laptop, Notebook ve Bilgisayarları hem ekonomik bir şekilde hem de kısa bir süre içinde tamir etmekteyiz.

Balgat Asus Servisi Tel: 0312 473 76 16 numaradan ve Whatsapp Hattı: 0532 357 33 51 bizlere ulaşabilirsiniz.

Balgat Asus Bilgisayar Servisi: Servisimize getirilen arızalı cihazınız ilk önce ücretsiz arıza tespitinden geçirilir. Arızası belli olduktan sonra ve servis işlemleri bedeli çıkartıldıktan sonra sizlere bildirilir. Sizlerin de onayını aldıktan sonra tamir işlemleri başlatılır. Tamir işlemleri en fazla bir kaç saat ile 1 gün gün sürmektedir.

Asus Servis Balgat

Asus Bilgisayar Servisi Balgat: Asus servisimiz de şu işlemler yapılmaktadır: Asus marka ürünlerinin rahat kullanımı ve teknik servislerinin verdiği hizmet kalitesiyle tüketicilerin ilgisini çekmektedir. Bizde Balgat Asus Bilgisayar Tamiri servisi olarak sizleri bu hizmetlerden mahrum bırakmayacağız. Siz değerli müşterilerimiz çaylarınızı yudumlarken uzman elemanlarımız sizlerin bozulan cihazlarınızı onaracaklardır. Çaylarınızı bitirdiğinizde arızalı olan cihazınızı en sağlam şekli ile sizlere verilmek üzere hazırlamış olacağız.

Asus Laptop Tamiri Balgat

Hızlı tamir hizmetimiz sayesinde sizlerin de zamanını almamış sizleri bilgisayarlarınızdan alı koymamış olacağız. Eğer Balgat Asus Laptop servisimize gelme imkânınız yoksa müşteri temsilcimizi arayarak adres bilgilerinizi doğru bir şekilde veriniz. Daha sonra ekiplerimiz verdiğiniz adrese gelip sizden bozulan cihazınızı alacaklardır.

İşletim sistemi kurulur.

Ram değişimi, HDD değişimi, anakart ve Asus Klavye değişimi yapılır.

Ana kart, ekran kartı ve chip onarımı yapılır.

Bilgisayarlarınıza giren virüsler temizlenir.

Batarya değişimi, adaptör değişimi ve adaptör onarımı yapılır.

LCD ekran değişimi, invertör değişimi, LCD floresan değişimi ve LCD menteşe değişimi yapılır.

Touchpad değişimi ve onarımı yapılır, Bios şifre kırma ve Windows şifre kırma işlemleri yapılmaktadır.

Balgat asus servisi olarak yaptığımız tüm tamir işlemlerine ve kullandığımız tüm yedek parçalara 3 ay garanti vermekteyiz. Ayrıca tamir ettiğimiz cihazlarınızın tekrardan arızalanırsa ücret almadan yeniden tamir işlemini uygulamaktayız.

asus servisi ankara
asus servis ankara cevizlidere
asus servis ankara dikmen
asus servis ankara etimesgut
asus yetkili servis ankara etimesgut
asus garanti servisi ankara
ankara asus servisi
asus servis ankara necatibey
asus yetkili servis ankara öveçler

Balgat Asus servisi  |  Asus servis Balgat  |  Asus Laptop servisi  |  Asus Bilgisayar servisi

Balgat Asus Teknik Servisi, Asus Tamir Servisi, Asus Laptop tamiri, Asus Bilgisayar tamiri, Balgat Bilgisayarcısı, Asus servisleri Balgat, Asus Şarj Adaptörü, Asus şarj aleti, şarj cihazı, Asus Anakart ve Ekran kartı, Asus Hdd ve Ram, Anakart ve Ekran kartı tamiri, Asus Klavye ve Lcd Ekran değişimleri ve satışı Asus Teknik servisimizde yapılmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Bilgisayar tamiri, Notebook tamiri, Laptop tamiri ve bu cihazların yedek parçaları.

Ankara Asus Servisi

Ankara Dell Servisi

Ankara Acer Servisi

Ankara Lenovo Servisi

Ankara Hp Servisi

İLETİŞİM ADRESİ

Adres: Kabil Cad. 74/A Öveçler - Çankaya
Telefon: +0312 473 76 16
Telefon: +0312 473 76 69
E-mail: teknik et grupiletisim.com