Çankaya Asus Servisi

Çankaya Asus Servisi

Asus Laptop ve Notebook bilgisayarlarda oluşan tüm arızalarda servisimizle irtibata geçiniz. Çankaya asus servisi mizde arıza tespit ücreti ödemeden bilgisayarınızdaki sorunları ve arızalarını tespit ettire bilirsiniz, tespiti yapan teknisyenimiz sizlere sorunları ve ücreti hakkında gerekli olan tüm bilgileri verecektir onay vermeniz durumunda gerekli olan işlemleri yaparak bilgisayarınızı teslim edecektir.

Asus Yedek parçaların büyük bir bölümü servisimizde bulunmakta olup bu sayede parça değişimlerinde sizleri günlerce bekletmeden çok kısa sürelerde yapmaktayız.

     

Asus Laptop ve Notebook grubunda oluşabilecek arızaların bazıları Ekran kırılması, aşırı ısınması, yavaş açılması veya kapanması, menteşe, kasa kırılması, çatlaması, şarj olmaması, Şarj adaptörünün bozulması, Ekranda görüntünün olmaması, Ram, Klavye, Asus Anakart, Asus Batarya, Harddisk bozulması gibi sorunlar Çankaya Asus servisimizde konularında eğitimli ve deneyimli personellerimiz tarafından kısa sürelerde halledilmektedir.

Çankaya Asus servisi  |  Asus servis Çankaya  |  Asus Laptop servisi  |  Asus Bilgisayar servisi  |  Asus Tablet servisi

Çankaya Asus Teknik Servisi, Asus Tamir Servisi, Asus Tablet Tamiri, Asus Laptop tamiri, Asus Bilgisayar tamiri, Çankaya Bilgisayarcısı, Asus servisleri Çankaya, Asus Şarj Adaptörü, Asus şarj aleti, Asus şarj cihazı, Asus Anakart ve Ekran kartı, Asus Orjinal Hdd ve Ram, Asus Türkçe Klavye ve Lcd Ekran değişimleri ve satışı Asus Teknik servisimizde yapılmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Bilgisayar tamiri, Notebook tamiri, Laptop tamiri ve bu cihazların yedek parçaları

İLETİŞİM ADRESİ

Adres: Kabil Cad. 74/A Öveçler - Çankaya
Telefon: +0312 473 76 16
Telefon: +0312 473 76 69
E-mail: teknik et grupiletisim.com