Çankaya Dell Servisi

Çankaya Dell Servisi

Çankaya’nın en eski servisi olan firmamız Dell Laptop, Notebook ve Bilgisayarların Tamir Bakım ve Dell Yedek parça değişimlerini hızlı, garantili ve profesyonel olarak yapmaktayız.

Dell cihazlarda uygun fiyatlara hızlı ve garantili hizmet almak istiyorsanız sizleri Çankaya Dell Teknik Servisimize bekliyoruz.

Dell Şarj Adaptörü - Dell Batarya - Dell Ekran - Dell Harddisk - Ram vs...

Çankaya dell servisinin bu kadar sevilmesinde ve tutulmasında etkili olan gerçekler şunlardır.

1- Çankaya dell servisi olarak müşteri kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederiz felsefesi üzerine inşa edilmiş güçlü bir firmadır. Bu serviste temel prensip müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Hiçbir müşterinin işini halletmeden herhangi bir ücret talep etmeyen firma bu ticaret ahlakı ile kısa sürede toplumun gözde mekanlarından birisi olmuştur.

2- Çankaya dell servisimizde işler her zaman birinci sınıf yapılır. Çünkü bilgisayar tamir ve bakım işi hassas bir iştir. Bu işleri yapacak olan kişilerin eğitimi donanımlı deneyimli uzman ve profesyonel olması gerekir. Bunun bilincinde olan servis elemanlarını seçerken ince eleyip sık dokumuştur. Bilgisayarların dilinden anlayan uzman bir ekiple hizmet veren servis kısa sürede binlerde insanı memnun edip bilgisayar servisleri içerisinde ekol olmayı başarmıştır.

3- Çankaya dell servisi planlı programlı ve disiplinli çalışma ilkelerine sahiptir. Zamanınızın ne kadar değerli olduğunu bilen servis mümkün olduğunca kısa sürede bilgisayarlarınızı tamir edip sizlere teslim etmeyi ilke edinmiştir. Bu yüzden tüm dell marka bilgisayarların yedek parçalarını servis bünyesinde bulundurmaktadır. Bilgisayarınızın bozulan parçalarının anında değişiminin yapılıp sizlere teslim edilmesi adına bu hizmet güzel bir şeydir.

4- Çankaya dell servisi tamir etmediği hiçbir bilgisayardan ücret almayı ticaret ahlakına sığdırmaz. Bu yüzden arıza tespitini yaptığı hiçbir bilgisayardan arıza tespit ücreti almayı talep etmez. Ne zaman ki bilgisayarlarınız tamir sürecine girip sorunsuz size teslim edilmeye başlandığı zaman sizden o zaman para talebinde bulunur.

5- Çankaya dell servisimiz hizmette sınır tanımamaktadır. Bilgisayarınızın sorunu ne olursa olsun mutlaka sorunun çözümü Çankaya dell servislerinde vardır. İşin büyüğüne küçüğüne bakılmaksızın bütün işler aynı disiplin ve anlayışta yapılmaktadır. Bilgisayarınızın bakımı, onarımı arızası ve parça değişimlerini güvenle Çankaya dell servislerinde yaptırabilirsiniz.

Tüm bu özellikler Çankaya dell servislerini gözde ve popüler yapan özelliklerdir. Bir servisten daha ne beklenebilir ki?

Çankaya Dell servisi  |  Dell servis Çankaya  |  Dell Laptop servisi  |  Dell Bilgisayar servisi  |  Dell Tablet servisi

Çankaya Dell Teknik Servisi, Dell Tamir Servisi, Dell Tablet Tamiri, Dell Laptop tamiri, Dell Bilgisayar tamiri, Çankaya Bilgisayarcısı, Dell servisleri Çankaya, Dell Şarj Adaptörü, Orjinal şarj aleti, Dell şarj cihazı, Dell Anakart ve Ekran kartı, Dell Ssd Hdd ve Ram, Dell Klavye ve Lcd Ekran değişimleri ve satışı Dell Teknik servisimizde yapılmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Bilgisayar tamiri, Notebook tamiri, Laptop tamiri ve bu cihazların yedek parçaları

İLETİŞİM ADRESİ

Adres: Kabil Cad. 74/A Öveçler - Çankaya
Telefon: +0312 473 76 16
Telefon: +0312 473 76 69
E-mail: teknik et grupiletisim.com