Çankaya Lenovo Servisi

Çankaya Lenovo Servisi

Çankaya Lenovo servisi:  Lenovo Notebook, Tablet, laptop ve bilgisayarlarınızda oluşan arızaları uygun fiyatlarla en kısa zamanda çözmekteyiz. Lenovo Servisimizde bulunan elemanlarımız siz değerli müşterilerimiz için en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktadırlar.

Çankaya Lenovo servisi olarak Tamir Bakım ve Yedek parça konularında sizlere her türlü imkânı sunmaktadır. Ayrıca Lenovo Teknik servisimizi tercih ettiğinizde tamir gerektiren cihazlarınıza ücretsiz arıza tespiti yaparak arızanın ne olduğunu sizlere söylemekteyiz. Eğer yapılmasını isterseniz kısa bir sürede cihazınızın sorununu halledebiliriz. İstemezseniz cihazınızı sizlere geri teslim etmekteyiz.

Çankaya Lenovo servisimizde bilgisayarlarınıza uygun her türlü Orjinal yedek parça bulunmaktadır. Değerli müşterilerimize de her zaman orijinal parçaların kullanılmasını öneririz. Servisimizde bulunan yedek parçalarımız, Lenovo şarj adaptörü, Lenovo batarya, Lenovo ekran kartı, Lenovo anakart, Lenovo ram ve harddisk, bu yedek parçalar devamlı Çankaya Lenovo servisimizde bulunmaktadır.

Çankaya Lenovo Servisi'ne 0312 473 76 16 numaralı telefondan arayabilir veya Whatsapp Hattı olan 0532 357 33 51 üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

» Toshiba servisi  » Sony vaio servisi » Monster servisi » Lenovo servisi   » Hp servisi » Dell servisi » Asus servisi » Acer servisi

Çankaya Lenovo Bilgisayar Servisi

Lenovo servisi olarak bu işi yapmaktan gurur duymaktayız. Çünkü işimizi en doğru en sağlam şekilde yapmaktayız. Tamir ettiğimiz cihazlar aynı yerden tekrardan hata verir ise hiçbir ücret almadan cihazınızı yeniden onarmaktayız. Bugüne kadar hiçbir müşteriden şikâyet almamış olan Lenovo servisimiz daima müşterilerinin yanındadır. Bize getirdiğiniz bilgisayarlarınız olsun ya da başka cihazlar kendi malımızmış gibi sakınarak büyük bir titizlikle tamir edip tekrardan size emanet etmekteyiz. 

Ankara’ da en iyi hizmet veren servislerden biri olarak verdiğimiz hizmetleri daha da geliştirerek sizlere daha çok yardımcı olmaya çalışacağız. İşlerinde uzman kadromuzla servislerimizde sizleri beklemekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için hiçbir zaman pişman olmayacaksınız. Elektronik cihazlarınızda yaşayacağınız her sorunun tamirini bize güvenebilirsiniz.

Çankaya Lenovo Teknik Servisi, Lenovo Tamir Servisi, Lenovo Tablet Tamiri, Lenovo Laptop tamiri, Lenovo Bilgisayar tamiri, Çankaya Bilgisayarcısı, Lenovo servisleri Çankaya, Lenovo Şarj Adaptörü, Lenovo şarj aleti, şarj cihazı, Lenovo Orjinal Anakart ve Ekran kartı, Lenovo Hdd ve Ram, Lenovo Klavye ve Garantili Lcd Ekran değişimi ve satışı Lenovo Teknik servisimizde yapılmaktadır.

Lenovo Servisi Çankaya

Lenovo Bilgisayar tamiri, Notebook tamiri, Laptop tamiri ve bu cihazların yedek parçaları

Lenovo Teknik Servisi

Lenovo Adres: Kabil Cad. 74/A Öveçler - Çankaya Telefon: +0312 473 76 16 Telefon: +0312 473 76 69 E-mail: teknik et grupiletisim.com