Dikmen Bilgisayar Servisi

Bilgisayar Servisi Denetimli Teknik Ekibi ve Uygun Fiyatlarla Hizmetinizde: Dikmen Bilgisayar servisi olarak, gözünüzü arkada bırakmayacak profesyonel bir teknik ekip ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İşinizi kendi işleri gibi gören, deneyimli, alanlarında uzman, iş etiğine önem veren çalışma arkadaşlarımız teknik sorunlarınıza en iyi çözümü, en kısa süre içerisinde, en uygun fiyatlar karşılığında getirebilmek için yüksek performans ile çalışmaktadır. Bilgisayarınızı Dikmen Notebook servisine getirdiğinizde sizi asla beklenmedik bir sürpriz ile karşı karşıya bırakmıyoruz. Öncelikle teknik ekibimiz arızanın kaynağını ücretsiz olarak tespit etmektedir.

Dikmen Bilgisayar Servisi: Tel: 0312 473 76 16 ve Whatsapp: 0532 357 33 51 bizlere ulaşabilirsiniz.

Dikmen Laptop Servisi            Dikmen Bilgisayar Servisi

Dikmen Laptop Servisi

Dell, Asus, Acer, Hp, Lenovo, Sony Vaio, Toshiba, Monster, markalı bütün bilgisayarlarınızın Dikmen Bilgisayar servisi bünyesinde tamiratının gerçekleştirilmesi mümkündür. Bu bilgisayarlar ile ilgili en sık gerçekleştirilen işlemler led ve lcd ekran değişimi, ses kartı, anakart, ekran kartı arızalarının çözümü ya da değişimi, şarj adaptörü ve batarya arızalarının giderimi ya da değişimi, klavye tamiri veya değişimi, verilerin kurtarılması ve virüs temizlemedir. Bunun dışında bilgisayarların bakımı, program yükleme gibi işlemler de yapılmaktadır.

Dikmen Bilgisayar Hastanesi

Laptop tamiri sırasında ekibimizle günün her vaktinde irtibata geçebilirsiniz. Bu sayede hem bilgisayarınızın ne durumda olduğunu öğrenebilirsiniz hem de bilgisayarınız serviste iken içiniz rahat olur. Tamir sonrasında bilgisayarınızın bakımını da ücretsiz olarak yapmaktayız. Bu sayede bilgisayarınızın başka bir problem çıkarma riskini en aza indirmekteyiz. Laptop Tamirci Ankara Verdiğimiz güvenilir ve üst düzey kaliteli hizmet karşılığında fahiş fiyatlar talep etmiyoruz. Bizim için en önemli olan şey müşterilerimizin memnuniyetidir.

Dikmen bilgisayar servisi ankara             Dikmen bilgisayar tamircisi

Bilgisayarın olmadığı bir hayat düşünülemez. Verilerinizi depoladığınız, sosyal iletişimde bulunduğunuz, üzerinden para kazandığınız ve daha pek çok kullanım amacı sayabileceğimiz vazgeçilmez makinalardır bilgisayarlar. Bilgisayarların bize sunduğu yaşam standardına alışık olmamız nedeniyle, karşımıza çıkacak teknik bir arıza bütün düzenimizi bozacak etki göstermektedir. Bu nedenle çok kısa süre içerisinde çözüm sağlayabilecek, güvenilir bir teknik servis bulmak oldukça önemlidir.

En çok arananlar; Dikmen bilgisayar servisi Ankara, Dikmen bilgisayar tamiri, Dikmen bilgisayarcı, Dikmen bilgisayar, Bilgisayar tamiri Dikmen, Dikmen'de bilgisayar tamircisi

Dikmen Laptop Servisi

Bilgisayar tamiri, Notebook tamiri, Laptop tamiri ve bu cihazların yedek parçaları

Dikmen Bilgisayar Tamircisi

Adres: Kabil Cad. 74/A Öveçler - Çankaya
Telefon: +0312 473 76 16
Telefon: +0312 473 76 69
E-mail: teknik et grupiletisim.com