Dikmen Acer Servisi

Dikmen Acer Servisi

Dikmen Acer Servisi olarak Acer Bilgisayar Notebook Tablet ve Laptopların tamir, bakım, yedek parça değişimi be Windows kurulum işlemlerini garantili olarak yapmaktayoz. Laptop ve Bilgisayar servisi seçerken işinde dikkatli ve tecrübeli bir servis seçmeye özen gösteriniz.

Dikmen Acer Teknik Servisi: Tel: 0312 473 76 16 - 0312 473 76 69 numaralardan bizlere ulaşın.

Acer teknik servisimizde notebook bigisayar tablet laptop cihazlarınızın şarj adaptörü batarya anakart ekran kartı klavye led ve lcd ekran alt ve üst kasa gibi bir çok parça servisimizde bulunmaktadır.

🡆 Adres: Kabil Cad. 74/A Öveçler - Çankaya
Telefon: ☎ 0312 473 76 16
Telefon: ☎ 0312 473 76 69
🡆 E-mail: teknik et grupiletisim.com

Acer Bilgisayar ve Notebook tamiri dikkat ve tecrübe isteyen bir iştir. Unutulmamalıdır ki Acer Notebook servisi birbirine bağlı birçok devrenin yoğun bir şekilde bir araya gelmesiyle oluşmuştur. Bu devreler son derece hassas devrelerdir. Bu devreler üzerinde yapılacak işlemlerde dikkatli davranmak gerekir. Yapılacak olan hatalı bir müdahale sonucu bilgisayarda var olan problem daha da büyüyebilir. Bilgisayarınızda var olan bir problem ne kadar küçük olursa olsun asla kendiniz müdahale etmeye kalkmayın. Çünkü bilmeden yapacağınız hatalı bir davranış sonucu daha büyük problemler oluşturabilirsiniz. Bu yüzden siz bilgisayarınızda bir problem ile karşılaştığınızda Dikmen Acer notebook Servisine geliniz.

Günümüzde satışı yapılan bilgisayarların birçoğu garanti süreleri bitmeden arıza vermektedir. Bilgisayarların arızalarının garanti servisleri tarafından çözülmeye çalışılması bazı zamanlarda daha pahalıya mal olabilmektedir. Garanti servisleri bir sorunu çözemese bile arıza tespit ücreti adı altında ücret talebinde bulunabilmektedir. Bu yüzden garanti servisleri yerine daha güvenilir servisler bulmak daha sağlıklı olabilir. Dikmen Acer Servisi bilgisayarınızda karşılaşacağınız bir soruna karşı sizlere yardımcı olmak amaçlı her zaman hazır beklemektedir.

Dikmen Acer servisi  |  Acer servis Dikmen  |  Acer Laptop servisi  |  Acer Bilgisayar servisi  |  Acer Tablet servisi

Dikmen Acer Teknik Servisi, Acer Tamir Servisi, Acer Tablet Tamiri, Acer Laptop tamiri, Acer Bilgisayar tamiri, Dikmen Bilgisayarcısı, Acer servisleri Dikmen, Acer Şarj Adaptörü, şarj aleti, Acer şarj cihazı, Acer Anakart ve Ekran kartı, Acer Ssd Hdd ve Ram, Acer Türkçe Klavye ve Lcd Ekran değişimleri ve satışı Acer Teknik servisimizde yapılmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Bilgisayar tamiri, Notebook tamiri, Laptop tamiri ve bu cihazların yedek parçaları

İLETİŞİM ADRESİ

Adres: Kabil Cad. 74/A Öveçler - Çankaya
Telefon: +0312 473 76 16
Telefon: +0312 473 76 69
E-mail: teknik et grupiletisim.com