Dikmen Lenovo Servisi

Lenovo Teknik servisi Dikmen olarak Lenovo Laptop ve Bilgisayarda oluşan her türlü yazılımsal ve donanımsal arıza ve sorunlar, Lenovo Teknisyenlerimiz tarafından hızlı ve garantili olarak yapmaktayız. Dikmen Lenovo Servisi şubemizde çalışan Lenovo teknik ekibimiz, Lenovo modelleri hakkında bilgili ve bu sektörde deneyimli teknisyenlerdir.

Lenovo servisimizde Notebook bilgisayar ve tablet pc'lerin Lenovo Ekran değişimi, Lenovo Şarj adaptör satışı, Lenovo batarya anakart ekran kartı hdd klavye ekran gibi bir çok yedek parçaları servisimizde bulunmaktadır.

Lenovo Teknik servisi Dikmen

Dikmen Lenovo Laptop Servisi

Ücretsiz arıza tespiti yapılan servisimizde bakım ve tamirat işlemleri en kısa sürede gerçekleştiriliyor. Dikmen Lenovo Laptop Servisi çalışanları, getirilen bilgisayarların bakım ve onarım işlemlerini büyük bir özveri ile çalışarak kısa sürede gerçekleştiriyor. 

Dikmen Lenovo Teknik Servisi: Tel: 0312 473 76 16 - 0312 473 76 69 numaralardan bizlere ulaşın.

🡆 Adres: Kabil Cad. 74/A Öveçler - Çankaya
Telefon: ☎ 0312 473 76 16
Telefon: ☎ 0312 473 76 69
🡆 E-mail: teknik et grupiletisim.com

Lenovo Bilgisayar Servisi Dikmen

Lenovo laptop aşırı ısınma, şarj olmama, batarya sorunları, geç açılma, mavi ekran, siyah ekran, ekranda görüntü olmaması, takılan donanımların görünmemesi, klavye sorunları gibi birçok sorun meydana gelebilir. Bu gibi durumlar için başvurabileceğiniz bir adrestir Lenovo Bilgisayar Servisi Dikmen. Servisimizde onarım aşamasında ihtiyaç duyulabilecek yedek parçalar bulunmaktadır.

Dikmen Lenovo ServisiBu durum bilgisayarlarınızın en kısa sürede onarılmasını sağlayacaktır. Günlerce bir parçanın gelmesini beklemenize gerek kalmıyor Lenovo Laptop Servisi Dikmen. Bu durum özellikle bilgisayarları olmadan işlerini yürütemeyecek olanlar için önem arz ediyor. Bir arıza sebebiyle servise bıraktığınız bilgisayarınızın tamiri uzun süreler alabiliyordu.

Lenovo Laptop ve Bilgisayarlar oldukça hassas yapıda cihazlar olduğundan kimi zaman kullanım hatalarından kaynaklanan sorunlar oluşabilmektedir. Dikmen Lenovo servisimizde bu türden sorunların çözümü için hizmet sunmaktadır.

Dikmen Lenovo Teknik Servisi, Lenovo Tamir Servisi, Lenovo Tablet Tamiri, Lenovo Laptop tamiri, Lenovo Bilgisayar tamiri. Dikmen Bilgisayarcısı, Lenovo servisleri Dikmen, Lenovo Şarj Adaptörü, şarj aleti, şarj cihazı, Lenovo Anakart ve Ekran kartı, Lenovo Hdd ve Ram, Lenovo Klavye ve Lcd Ekran değişimleri ve satışı garantili olarak Lenovo Teknik servisimizde yapılmaktadır.

Lenovo Servisi Dikmen

Lenovo Laptop Servis

Lenovo Teknik Servisi Dikmen

Adres: Kabil Cad. 74/A Öveçler - Çankaya
Telefon: +0312 473 76 16
Telefon: +0312 473 76 69
E-mail: teknik et grupiletisim.com