Dikmen Lenovo Servisi

Dikmen Lenovo Servisi

Dikmen Lenovo servisi olarak Lenovo Laptop, Notebook, Tablet ve Bilgisayarlarda oluşan her türlü yazılımsal ve donanımsal arıza ve sorunlar, Lenovo Teknisyenlerimiz tarafından hızlı ve garantili olarak çözülür. Dikmen Lenovo servisimizde çalışan teknik ekibimiz, Lenovo modelleri hakkında bilgili ve bu sektörde deneyimli kişilerdir.

Lenovo Laptıp ve Bilgisayarlar oldukça hassas yapıda cihazlar olduğundan kimi zaman kullanım hatalarından kaynaklanan sorunlar oluşabilmektedir. Dikmen Lenovo servisimizde bu türden sorunların çözümü için hizmet sunmaktadır.

Lenovo masaüstü, Lenovo notebook ve Lenovo laptoplarınızda aşırı ısınma, şarj olmama, batarya sorunları, geç açılma, mavi ekran, siyah ekran, ekranda görüntü olmaması, takılan donanımların görünmemesi, klavye sorunları gibi birçok sorun meydana gelebilir. Bu gibi durumlar için başvurabileceğiniz bir adrestir Dikmen Lenovo servisi. Servisimizde onarım aşamasında ihtiyaç duyulabilecek yedek parçalar bulunmaktadır. Bu durum bilgisayarlarınızın en kısa sürede onarılmasını sağlayacaktır. Günlerce bir parçanın gelmesini beklemenize gerek kalmıyor dikmen Lenovo servisimizde. Bu durum özellikle bilgisayarları olmadan işlerini yürütemeyecek olanlar için önem arz ediyor. Bir arıza sebebiyle servise bıraktığınız bilgisayarınızın tamiri uzun süreler alabiliyordu.

Lenovo servisimizde notebook bilgisayar ve tablet pc'lerin Lenovo Ekran değişimi, Lenovo Şarj adaptör satışı, Lenovo batarya anakart ekran kartı hdd klavye ekran gibi bir çok yedek parçaları servisimizde bulunmaktadır.

Dikmen Lenovo servisinden sonra ise bu durumlarla karşılaşma ihtimaliniz ortadan kaldırılmış bulunuyor. Ücretsiz arıza tespiti yapılan servisimizde bakım ve tamirat işlemleri en kısa sürede gerçekleştiriliyor. Dikmen Lenovo servisi çalışanları, getirilen bilgisayarların bakım ve onarım işlemlerini büyük bir özveri ile çalışarak kısa sürede gerçekleştiriyor.  

Dikmen Lenovo servisi  |  Lenovo servis Dikmen  |  Lenovo Laptop servisi  |  Lenovo Bilgisayar servisi  |  Lenovo Tablet servisi

Dikmen Lenovo Teknik Servisi, Lenovo Tamir Servisi, Lenovo Tablet Tamiri, Lenovo Laptop tamiri, Lenovo Bilgisayar tamiri, Dikmen Bilgisayarcısı, Lenovo servisleri Dikmen, Lenovo Şarj Adaptörü, şarj aleti, şarj cihazı, Lenovo Anakart ve Ekran kartı, Lenovo Hdd ve Ram, Lenovo Klavye ve Lcd Ekran değişimleri ve satışı garantili olarak Lenovo Teknik servisimizde yapılmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Bilgisayar tamiri, Notebook tamiri, Laptop tamiri ve bu cihazların yedek parçaları

İLETİŞİM ADRESİ

Adres: Kabil Cad. 74/A Öveçler - Çankaya
Telefon: +0312 473 76 16
Telefon: +0312 473 76 69
E-mail: teknik et grupiletisim.com