Dikmen Sony Vaio Servisi

Dikmen Sony Vaio Servisi

Sony Vaio Laptop ve Bilgisayar tamir, bakım Yedek parça değişimleri son derece dikkat isteyen bir iştir. Çünkü Laptopların iç aksamları hassas devrelerin birleşmesinden oluşur. Bu devrelerden birinin zarar görmesi devamındaki devrelerinde hasar görmesine neden olabilir. Bu yüzden bir Sony Vaio bilgisayarın sorunu ile uğraşacak olan kişilerin Laptop ve Tablet tamiri konusunda tecrübe ve bilgi sahibi olmalıdır.

Dikmen Sony Vaio Teknik Servisi: Tel: 0312 473 76 16 - 0312 473 76 69 numaralardan bizlere ulaşın.

Bilgi sahibi olmadan yapılacak olan müdahaleler Vaio bilgisayarda var olan problemi daha ileri boyutlara taşıyabilir. Bir Laptop sorunu ile karşılaştığınız zaman sorunun çözümü için sizleri Dikmen Sony Vaio Servisimize bekliyoruz. Uzman kadromuz ile her türlü bilgisayar problemi karşısında sizlere yardımcı olmak için hazır beklemekteyiz.

Sony vaio teknik servisimizde notebook bilgisayar ve tablet pc'lerin Şarj adaptör Orjinal batarya anakart ekran kartı harddisk klavye ekran gibi bir çok yedek parçaları servisimizde.

🡆 Adres: Kabil Cad. 74/A Öveçler - Çankaya
Telefon: ☎ 0312 473 76 16
Telefon: ☎ 0312 473 76 69
🡆 E-mail: teknik et grupiletisim.com

Dikmen Vaio Servisi: Günümüzde satışı yapılan bilgisayarlar firmalar tarafından bir süre garanti altında tutulur. Ancak bu bilgisayarların birçoğu garanti süreleri bitmeden arıza verir. Bir bilgisayarın vereceği arızanın garanti servisi tarafından çözülmesi bazı durumlarda maliyetli olabilir. Çünkü Vaio garanti servislerinde bilgisayarların Vaio yedek parçaları daha pahalı olabilmektedir. Ayrıca garanti servisine gelmiş olan sorunlu bir bilgisayarın sorunu servis tarafından çözülemese dahi arıza tespit ücreti adı altında ücret talebinde bulunulabilmektedir. Bu yüzden bir bilgisayar problemine karşı iyi bir teknik servis ile çalışmak gerekir. Dikmen Sony Vaio Servisi her türlü bilgisayar probleminde sizlere yardımcı olmak için hazırdır.

Günümüz dünyasında Notebook ve bilgisayarlara büyük işler düşmektedir. Bir bilgisayarın yapabileceklerinin sınırı çok genişlemiştir. Ayrıca bilgisayar teknolojileri her geçen gün daha da gelişmektedir. Eskiden yerinden kıpırdatmanın imkânsız olduğu bilgisayarlar günümüzde ceplere sığabilecek bir hal almıştır. Artık bu cihazları her yere taşıyıp internete ulaşabilmekteyiz. Sağladığı kolaylıklar ile birçok insan bilgisayar kullanıcısı olmuştur. Artık hemen hemen her yerde bilgisayarlar ile karşılaşmaktayız.

Dikmen Sony servisi  |  Sony Vaio servis Dikmen  |  Sony Vaio Laptop servisi  |  Sony Vaio Bilgisayar servisi  |  Sony Vaio Tablet servisi

Dikmen Vaio Teknik Servisi, Sony Vaio Tamir Servisi, Sony Vaio Tablet Tamiri, Ankara Sony Vaio Servisi, Sony Vaio Laptop tamiri, Sony Vaio Bilgisayar tamiri, Dikmen Bilgisayarcısı, Sony Vaio servisleri Dikmen, Sony Vaio Şarj Adaptörü, şarj aleti, şarj cihazı, Sony Vaio Anakart ve Ekran kartı, Sony Vaio Hdd ve Ram, Sony Vaio Klavye ve Lcd Ekran değişimleri ve satışı Sony Vaio Teknik servisimizde yapılmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Bilgisayar tamiri, Notebook tamiri, Laptop tamiri ve bu cihazların yedek parçaları

İLETİŞİM ADRESİ

Adres: Kabil Cad. 74/A Öveçler - Çankaya
Telefon: +0312 473 76 16
Telefon: +0312 473 76 69
E-mail: teknik et grupiletisim.com