Dikmen Toshiba Servisi

Dikmen Toshiba Servisi

Dikmen Toshiba servisi olarak Toshiba laptop ve Notebooklarda oluşan arıza ve sorunlar gibi durumlarda sizlere yardım etmek için hizmet etmektedir. Toshiba Laptop ve Bilgisayarınızda oluşabilecek her türlü donanım ve yazılım ile ilgili sorunda Dikmen toshiba servisimizin çalışanları sorunu en kısa sürede çözümleyecektir.

Toshiba Servisimizin teknik kadrosu toshiba markasına ait her modelde son derece bilgili ve konusunda uzman kişilerdir. Ayrıca Toshiba servisimize getirdiğiniz bilgisayarların arıza tespiti ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Toshiba Notebook ve Bilgisayar teknoloji özellikle son yıllarda o kadar hızlı ilerledi ki son teknolojiyi takip etmek gittikçe zor bir hale geldi. Artan bilgisayar üretimi beraberinde fiyatlarında düşmesine neden oldu.  Günümüzde neredeyse bilgisayarsız ev kalmadı demek pek de yanlış olmaz.

Toshiba Notebook ve Bilgisayarların insan hayatında bu kadar önemli olmasının sebeplerinden biride hem iş yaşamında hem de günlük yaşamda kullanılabilecek özellikler taşımasıdır. İş yaşamında bilgisayarlar, çalışılan iş koluna özel olarak geliştirilmiş programlar aracılığı ile yapılan işin daha kolay hale gelmesini sağlıyor. Özel yaşamda ise insanlarla iletişime geçme olanağı sayesinde bilgisayarlar özel hayatın bir parçası durumuna gelmiş bulunuyor. Ayrıca istenildiği zaman internet aracılığı ile çeşitli bilgilere ulaşmak da artık oldukça kolay.

Toshiba teknik servisimizde notebook bilgisayar ve tablet pc'lerin adaptör batarya anakart ekran kartı hdd klavye ekran gibi bir çok yedek parçaları servisimizde.

İnsan yapımı her alet gibi bilgisayarlarda bozulma ihtimali olan kimi zamanlarda bakım ve onarım gerektiren aletlerdir. Bilgisayarlar nasıl ki üreticilerin işi ise, üretilen bilgisayarları korumak da teknik servislerin işi haline geliyor. Teknik servisler bilgisayarlarda oluşabilecek her türden yazılımsal ve donanımsal hatanın çözümü için hizmet vermektedirler.

Toshiba markası dünyaca ünlü kalitesi ile adından sıkça söz ettiren bir bilgisayar markasıdır. Toshiba kendi özel mühendisleri tarafından geliştirdiği yeni modellerle bilgisayar piyasasında sürekli bir değişim rüzgarı estiriyor. Ürettiği bilgisayarlar her ne kadar kaliteli ürünler olsa da bazı sebeplerden dolayı bakım ve onarım gerektirmektedirler.

Dikmen Toshiba servisi  |  Toshiba servis Dikmen  |  Toshiba Laptop servisi  |  Toshiba Bilgisayar servisi  |  Toshiba Tablet servisi

Dikmen Toshiba Teknik Servisi, Toshiba Tamir Servisi, Toshiba Tablet Tamiri, Toshiba Laptop tamiri, Toshiba Bilgisayar tamiri, Dikmen Bilgisayarcısı, Toshiba servisleri Dikmen, Toshiba Şarj Adaptörü, şarj aleti, şarj cihazı, Toshiba Anakart ve Ekran kartı, Toshiba Hdd ve Ram, Toshiba Klavye ve Lcd Ekran değişimi ve satışı garantili olarak Toshiba Teknik servisimizde yapılmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Bilgisayar tamiri, Notebook tamiri, Laptop tamiri ve bu cihazların yedek parçaları

İLETİŞİM ADRESİ

Adres: Kabil Cad. 74/A Öveçler - Çankaya
Telefon: +0312 473 76 16
Telefon: +0312 473 76 69
E-mail: teknik et grupiletisim.com