İncek Bilgisayar Servisi

İncek Bilgisayar Servisi

İncek Bilgisayar servisi olarak bozulan Laptop ve Bilgisayarlarınızın hızlı ve garantili onarımı için sizleri İncek Laptop servisimize bekliyoruz. İncek Bilgisayar servisi olarak bizleri tercih eden müşterilerimize öncelikle sunmak istediğimiz müşteri memnuniyetidir.

Teknik Servisimizde Laptop ve Bilgisayar tamir, parça değişimi gibi önemli olan işlemleri konusunda uzman olan ve yılların tecrübesine sahip teknisyenlerimiz tarafından hızlı ve garantili olarak yapmaktayız.
Dell Asus Hp Acer Sony Vaio Toshiba Lenovo Msi Monster Casper Fujitsu Samsung

Notebook ve Bilgisayar Müşteri Hizmetleri | Ankara
Size nasıl yardımcı olabilirim.?

Laptop - Notebook ve Bilgisayar konusunda

TAMİR - BAKIM    PERFORMANS YÜKSELTME     YEDEK PARÇA

LAPTOP ve BİLGİSAYAR ARIZALARI VE SORUNLARI İÇİN BİZİ ARAYINIZ.

İncek Bilgisayar Servisi
İncek Laptop Servisi
İncek Notebook Servisi
incek bilgisayarcı
incek bilgisayar

Dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi donanım arızalarıdır. Notebook kasası açılmadan önce üzerimizde ki statik elektriği metal veya toprağa dokunarak boşaltmamız lazım. Notebook ve diğer elektronik eşyalar çok hassastır. En ufak bir elektrik atlamasında üzerindeki donanımlardan bir kaçı çalışmayabilir. Notebook kasası kapalıyken açılması gerekir. Çalış vaziyette iken hiçbir donanım çıkarılmamalı veya takılmamalıdır. Ana kart yanmalarına sebebiyet verebilirsiniz. Bu ve daha birçok donanım ve yazılım sorunlarıyla doğrudan uzman ekibimize danışarak bilgi ve yardım alabilirsiniz.  

Günlük yaşantımızda artık Notebooklar hayatımızın bir parçası haline gelmiş durumda. Hayatımıza her geçen gün bir yenisi eklenen teknoloji ürünlerinde kontrolsüz ve bilinçsiz kullanımı zararları nelerdir? Örneğin yeni aldığımız bir Notebook nasıl ve ne şekilde kullanılacağı ne kadar biliniyor! Notebook bozulması durumunda Notebook tamiri konusunda uzman ve kaliteli firmalara danışmakta yarar vardır.

Bilinçsiz kullanımın sonucunda ortaya çıkan sorunları kendinizi çözmeye çalışırken Laptoplarda ve Bilgisayarlarda daha ciddi hasarlar meydana gelmektedir. Bilgisayarda meydana gelen arızayla ilgili öncelikle sorunun neden kaynaklı olduğuna bakılmalıdır. Yazılım veya donanım da bir sorun yaşıyorsanız öncelikle güvenilir ve uzman bir firmaya başvurmalısınız. İşte tam bu durumda Acer Dell Asus Hp Toshiba Sony vaio Lenovo Notebook tamiri ve Yazıcı tamiri konusunda deneyimli kadromuzla sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Bilgisayar Servisi İncek, Notebook tamiri ve servisi ciddi anlamda bilgi ve tecrübe gerektirir. Bazı Notebook kullanıcıları arızalanan Notebooku söküp geri takma konusunda ciddi sorunlara yol açmaktadır. Özellikle hangi kablo neredeydi ve hassas parçaların yerlerini değiştirmek sorun küçükken büyümesine yol açabilir. Üzerinde küçük çiziklere neden olduğunuz ram tekrar çalışmayabilir. Sizlere daha sayısız örnekle yapılan yanlışlardan bahsedebiliriz fakat amacımız uygun maliyetlerle hızlı işçiliğimizle sizlere kalitemizi sunmak. İncek Notebook tamiri hakkında her türlü deneyime sahip ekibimiz ve kalitemizle fark yaratmaya devam ediyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Bilgisayar tamiri, Notebook tamiri, Laptop tamiri ve bu cihazların yedek parçaları

İLETİŞİM ADRESİ

Adres: Kabil Cad. 74/A Öveçler - Çankaya
Telefon: +0312 473 76 16
Telefon: +0312 473 76 69
E-mail: teknik et grupiletisim.com