Kızılay Toshiba Servisi

Kızılay Toshiba Servisi

Kızılay Toshiba servisi olarak Yazılımsal ve donanımsal tür arıza ve sorunları garantili olarak halletmekteyiz, Toshiba servisimizde Anakart onarımı ve değişimi, Lcd ve Led ekran değişimi, veri kurtarma, bellek artırımı, fan temizliği, sistem kurlumu ve alt üst, kasa ve klavye değişimi yapılmaktadır.

Kızılay Toshiba Servisi Tel: 0312 473 76 16 numaradan ve Whatsapp Hattı: 0532 357 33 51 bizlere ulaşabilirsiniz.

Anakart tamirinde kuzey - güney chipleri ve ekran kartı chip değişimleri servisimiz tarafından en sağlam şekilde yapılmaktadır. Harddiskiniz ne tür arıza görürse görsün verilerinizin %99 unu kurtarabilme imkânına sahibiz. Bellek artırımı işlemi ile bilgisayarlarınızın performanslarını ilk günkü gibi hızlı yapmaktayız.

Kızılay Toshiba servisimizde ayrıca Laptop ve bilgisayarlarınıza fan temizliği yaparak aşırı ısınıp zarar görmelerinin önüne geçmekteyiz. Bilgisayarlarımız zamanla çökme yaşayabilir ya da virüs girebilir bu gibi durumlarda sisteminizi açmak için sistem kurulumunu yapmaktayız.

Toshiba Müşteri Hizmetleri | Toshiba Servis
Size nasıl yardımcı olabilirim.?

Toshiba Laptop - Notebook ve Bilgisayar konusunda

TOSHİBA TAMİR - BAKIM    TOSHIBA PERFORMANS YÜKSELTME     TOSHIBA YEDEK PARÇA

TOSHIBA LAPTOP ve BİLGİSAYAR ARIZALARI VE SORUNLARI İÇİN BİZİ ARAYINIZ.

Kızılay Toshiba Bilgisayar servisi olarak her türlü tamir işlemlerini elimizden geldiğince halletmeye çalışmaktayız. Servisimizde kullanılan yedek parçalar ve verilen hizmetler için 6 ay garanti fırsatı tanımaktayız. Tamir ettiğimiz cihazlarınız aynı hatayı veriri ise servislerimize getirerek ücretsiz tamir ettirebilirsiniz. Toshiba teknik servisi ilk kurulduğu günden bu yana yanınızda olmaya devam edecektir.

Toshiba servisi tüm Türkiye’de faaliyet göstermektedir. Ankara’da da en iyi servis haline gelen Toshiba teknik servisi olmaktan gurur duymaktayız. Çünkü işimizi severek yapmaktayız. Ve her türlü bilgisayar, notebook, laptop ürünlerinin arızalarını anında kusursuz yapmaktayız. Kızılay Toshiba Teknik Servisi, Toshiba Tamir Servisi, Toshiba Laptop tamiri, Toshiba Bilgisayar tamiri, Kızılay Bilgisayarcısı, Toshiba servisleri Kızılay, Toshiba Şarj Adaptörü, Toshiba şarj aleti, Toshiba şarj cihazı, Toshiba Anakart ve Ekran kartı, Toshiba Hdd ve Ram, Toshiba Klavye ve Lcd Ekran değişimleri ve satışı Toshiba Teknik servisimizde yapılmaktadır.

Ankara’da en iyi servis olmanın getirdiği sorumlulukla siz değerli müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktayız. Kızılay Toshiba servisi olarak müşterilerimize her türlü imkânı sağlamaktayız. İlk olarak servis ücreti almadan kapınıza kadar gelerek bozulan cihazlarını alıp servislerimizde bakım ve onarımlarını yapmaktayız. Ya da servislerimize gelme imkânınız yoksa müşteri hizmetini arayarak arıza kaydı bırakabilirsiniz. Adres bilgilerinizi de bırakarak diğer tüm işlemleri müşteri hizmetlerinin yapmasını sağlayabilirsiniz.

Kızılay Toshiba servisi  |  Toshiba servis Kızılay  |  Toshiba Laptop servisi  |  Toshiba Bilgisayar servisi

HİZMETLERİMİZ

Bilgisayar tamiri, Notebook tamiri, Laptop tamiri ve bu cihazların yedek parçaları

İLETİŞİM ADRESİ

Adres: Kabil Cad. 74/A Öveçler - Çankaya
Telefon: +0312 473 76 16
Telefon: +0312 473 76 69
E-mail: teknik et grupiletisim.com