Lenovo Servis, Lenovo Servisi Ankara

Lenovo Servis | Ankara Lenovo Servisi

Ankara’nın en eski servisi olan Lenovo Servisi Ankara Firmamız Lenovo Laptop, Notebook ve Bilgisayarların Tamir Bakım ve Lenovo Yedek parça değişimlerini hızlı, Garantili ve Profesyonel olarak yapmaktayız.

Lenovo Laptoplarda her zaman en uygun fiyatlara hızlı ve tam garantili hizmet almak istiyorsanız sizleri Lenovo Teknik Servisi olarak Ankara Şubemizde bekliyoruz.

Lenovo Servis 0312 473 76 16 Numaradan bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

Lenovo Şarj Adaptörü Lenovo Batarya Lenovo Ekran Lenovo Harddisk Ram vs...

Lenovo Müşteri Hizmetleri | Lenovo Servis
Size nasıl yardımcı olabilirim.?

Lenovo Laptop - Notebook ve Bilgisayar konusunda

LENOVO TAMİR - BAKIM    LENOVO PERFORMANS YÜKSELTME     LENOVO YEDEK PARÇA

LENOVO LAPTOP ve BİLGİSAYAR ARIZALARI VE SORUNLARI İÇİN BİZİ ARAYINIZ.

Lenovo Bilgisayar Hızlandırma

Lenovo Laptop ve Notebook Tamir Servisi Ankara

Ankara Lenovo Servisi olan firmamızdan, Lenovo Notebook tamiri ve Lenovo Bilgisayar Servisi konularında her türlü hizmeti alabilirisiniz. Lenovo Laptop Tamiri konusunda uzman ve deneyimli personellerimiz ve teknisyenlerimiz ile Lenovo Laptop Servisi - Lenovo Notebook Servisi konularında garantili hizmet alabilirsiniz.

Ankara Lenovo Bilgisayar Servisi olarak cihazlarınızda karşılaşılan sorun ve arızalarını kısa süre içerisinde garantili olarak çözmekteyiz. Lenovo Servis Ankara firmamız her zaman sizlere Lenovo Garanti Servisi hizmetlerini vermektedir.

Ankara Lenovo Laptop Servisi olarak firmamız stoklarında Lenovo Şarj Aleti, Lenovo Şarj Adaptörü, Lenovo Batarya, Lenovo Ekran değişimi, Lenovo Harddisk ve Ram değişimi ve Lenovo Ekran kartı Tamiri, Lenovo Ekran Kartı Chip değişimi gibi birçok hizmetleri hızlı ve ekonomik fiyatlara sunmaktadır.

Ankara Lenovo Servisi olarak her zaman kaliteli ve sistemli bir şekilde çalışmayı benimsemiş olup Lenovo Teknik Servis birimimiz aynı anda yüzlerce kişiye hizmet vermektedir.

1. Lenovo Şarj adaptörü

2. Lenovo 19V 4.74A Şarj aleti

3. Lenovo 20V 3.25A Şarj aleti

4. Lenovo 20V 4.5A Şarj aleti

5. Lenovo Led ve Lcd Ekran değişimi

6. Lenovo Lcd Ekran değişimi

7. Lenovo Batarya, Pil satışı

8. Lenovo Laptop Hdd, Harddisk değişimi

9. Lenovo Laptop Ram - Bellek yükseltme

10. Lenovo Anakartları (Main Board)

11. Lenovo İşlemcileri (Processors, CPU)

12. Lenovo Soğutucu Fan - Heatsink, Cooling fan

13. Lenovo Ekran Kasa (LCD Cover / Casing

14. Lenovo Alt ve üst Kasa

15. Lenovo Ekran Data Kablosu

16. Lenovo Ekran Menteşesi

17. Lenovo Bios Pil değişimi

2 - 1

Ankara Lenovo Servisi Bilgisayarınızı kısa sürede tamir eder

Ankara Lenovo servisi olarak, Laptop ve Notebook'larda oluşan Arızaları Lenovo Teknik Servisimizde Garantili olarak tamiri ve bakımı yapılarak sizlere ilk günkü gibi teslim etmekteyiz. Lenovo Anakart ve Lenovo Ekran kartı tamiri veya değişimleri, Lenovo Lcd Ekran, Lenovo Cpu Fan, Lenovo Kasa (cover) kapak menteşe Klavye Ram, Harddisk ve buna benzer tüme parçaların yenilenmesi veya tamiri Lenovo Teknik servisimizde ustalarımız tarafından yapılmaktadır.

Deneyimli teknik personelimiz ile Lenovo ve Bilgisayarınızda karşılaşılan sorunların çözümünde bir dizi programlar izlemekteyiz. Bu aşamada ilk olarak sorunun kaynağı bulunurken, buna neden olan etmenlerin ortadan kaldırılmasına çalışılır. Sonraki aşamalarda ise çözüme ilişkin analizler yapılarak uygun çözüm tekniği belirlenir ve uygulanır.

Ankara Lenovo servisi müşteriye yaklaşımı ile de fark yaratmaktadır. Laptop kullanıcıları servis merkezimizi kullanmaya başladıkları ilk andan itibaren kalitenin farkına varmakta ve doğru kara verdiklerinin bilinci içerisine girmektedir. Lenovo Servis birimi ile müşteriler arasında gerekli güven ortamının oluşması işlemlerin hızlanmasını sağlayan en önemli faktörler arasındadır. Lenovo Servisi olarak müşteri memnuniyetine önem vermekte ve gerekli olan güven ortamını en iyi şekilde sağlamaktadır.

Lenovo Teknik Servis Ankara

Lenovo Laptop servisi yerinde servis imkanı ile de müşterilerinin beğenisi kazanmaktadır. Bu sayede kişiler hem zamandan kazanırken hem de maliyet açısından büyük avantajlar elde etmektedir. Hız teknik serviste olması gereken en önemli özelliklerin başında gelmektedir. Lenovo Notebook servisi bütün işlemlerini profesyonelliğin gereklilikleri altında yürütmekte ve mümkün olduğunca kısa sürede sonuçlandırmaktadır.

Lenovo elektronik ürün dünyasında sağlam bir yer edinmiş en önemli firmalar arasında gösterilmektedir. Son yıllarda artan teknolojik gelişmeler ile beraber Lenovo son derece modern ve kullanışlı ürünler ortaya çıkarmaya başlamıştır. Firma aynı zamanda Lenovo teknik servis kalitesi ile de bilinmektedir. Bu amaçla dünyanın dört bir yanında Lenovo servisleri bulunmaktadır.

Ülkemizde de Lenovo ürünlerine olan ilgi oldukça fazla olup, kişiler teknoloji harikası ürünlere yoğun ilgi göstermektedir. Servis birimi Lenovo marka ürünlerin bakım ve onarım çalışmalarında müşterilerine en iyi desteği vermeyi amaçlamaktadır. Sistemli çalışma özelliği ile bilinen servis sağlayıcısı alt yapısı ile de dikkat çekmektedir.

Ankara Lenovo Servisleri, Lenovo Ankara servis adresleri, Ankara Lenovo teknik servis adresleri, Lenovo Ankara servis, Lenovo Ankara garanti servisi, Lenovo Laptop servisi Ankara | Lenovo teknik servis Ankara | Lenovo Türkiye | Dikmen Lenovo Servisi, Çankaya Lenovo Servisi, Ümitköy Lenovo Servisi, Öveçler Lenovo Servisi, Balgat Lenovo Servisi,  Elvankent Lenovo Servisi, Çukurambar Lenovo Servisi. İncek Lenovo Servisi, Kızılay Lenovo Servisi, Emek Lenovo Servisi, Çayyolu Lenovo Servisi, Bilkent Lenovo Servisi, Eryaman Lenovo Servisi, Batıkent Lenovo Servisi, Ostim, Bahçelievler Lenovo Servisi, 100 Yıl Lenovo Servisi, Etimesgut, Sincan Lenovo Servisi, Yenimahalle Lenovo Servisi, Ulus, Etlik, Gölbaşı Lenovo Servisi

HİZMETLERİMİZ

Bilgisayar tamiri, Notebook tamiri, Laptop tamiri ve bu cihazların yedek parçaları

Ankara Lenovo Servisi

İLETİŞİM ADRESİ

Adres: Kabil Cad. 74/A Öveçler - Çankaya
Telefon: +0312 473 76 16
Telefon: +0312 473 76 69
E-mail: teknik et grupiletisim.com