Laptop Anakart değişimi Ankara

Bilgisayar Servisimizde Notebook ve Laptoplar için Orjinal Anakartları bulunmaktadır. İstenirse tamirini de yapılmaktayız. Teknik Servisimizde komple yanmış, oynanmış tamiri mümkün olmayan ana kartlar ve ekran kartların yenisi takılmaktadır.

Teknik Servisimizden Acer, Asus, Hp, Dell, Sony vaio, Toshiba, Lenovo, Msi, Fujitsu Siemens, Packard Bell, Datron, Samsung gibi markalarının Orjinal Ana kartların birçoğu servisimizde bulunmaktadır. Olmayan anakartlar temin edilmektedir. Ayrıca Anakart tamiri yapan firmamız elektronik kart tamirleri 3 ay garantimiz altındadır.

Bilgisayar ve Laptop Anakart değişimi

Bilgisayar Anakart değişimi Ankara

Laptop Anakartları stoklarımızda... Notebook, Laptop ve Bilgisayarlarımızda Teknolojini gelişmesiyle her geçen gün yeni bir şeyler bulunmaktadır ve uygulanmaktadır. Ana kartların yakında yapamayacağı hiç bir şey olmayacak. Konumuza gelecek olursak Laptoplarımızın ve bilgisayarlarımızın anakartları yapacağınız ufak bir hatayı beklemektedir. Anakartların en çok arıza sebeplerinin başında elektrik gidip gelmesi prizin bozuk olması ark yapması, Şarj adaptörünün soket veya kablo kısmının yıpranmış olması, Notebook a sıvı dökmemiz düşürmemiz ve buna benzer sebeplerden dolayı anakartlar yanmakta veya bozulmaktadır.

Ankara’da dikmen öveçlerde faaliyetini sürdüren teknik servisimizde tüm markaların anakartları, Power kartları, Ekran kartlarının tamirleri garantili olarak tamir etmekteyiz. Ekran kartı arızaları, sorunları: Notebook ve Laptoplarımızı çok yorduğumuzdan aşırı ısınmasına sebep olduğumuzdan yüksek grafik gerektiren oyun ve programları çalıştırdığımızdan maalesef ekran kartları arızalanmaktadır.

Bilgisayarlarımızın kapasitelerini bilmemiz gerekmektedir Notebook ve laptoplar oyun bilgisayarları değildir kapasiteli oyunlar grafik kartını yani ekran kartını aşırı yormakta ve ısınmasına neden olmaktadır buna fasla dayanamayan ekran kartımız arızalanmaktadır.

Notebook Anakart değişimi Ankara

Notebooklarda harici ve dahili ekran kartları kullanılmıştır Harici olan ekran kartlarının değişimi yapılmaktadır veya arızalana Ekran chipi değiştirilerek tamiri yapılmaktadır. Ama dahili olan ekran kartlarının değişimi olmamaktadır çünkü sökülebilecek durumda olamadığından ekran kartında kullanılan tüm parçalar anakart üzerindedir bu durumda ekran kartının yani Anakartın tamirini yapmaktayız. bu durumda ekran grafik chip inin değişimi yapılarak sorun giderilmektedir. Chip değişimi çok fasla ustalık ve donanımlı bir servis isteyen iştir Ankara’da chip set değişimi yapan cihazlara sahip iki üç firmadan biriyiz.

Anakart ve ekran kartı chip set değişimleri garantili olarak yapılmaktadır.

Bu durumda yapmamız gerekenler

1. Notebook ve ya Laptoplarımızı sistem özelliklerini iyi bileceğiz

2. Buna uygun oyun veya programları kullanacağız

3. Alt ve yan hava alma ızgaralarını kapatmayacağız.

4. Bulunduğumuz mekânın temizlik yani toz durumuna göre 6 ay ile 9 ay narası bakımını yaptıracağız. Yanlış Driverları kurmayacağız.

Asus Anakart - Dell Anakart - Fujitsu - Hp Anakart- Packard Bell Anakart - Samsung Anakart - Sony Anakart - Toshiba Anakart - Lenovo Anakart- Msi - Casper - Fujitsu Notebook Anakart, Laptop anakart, Bilgisayar Ana kartı, Ankara Servisimizde ana kartların büyük bir bölümü bulunmaktadır olamayan kartlar çok kısa sürede tedarik edilmektedir. Ayrıca arızalı olan Anakart ve ekran kartların tamirini yapmaktayız.

Notebook ve Bilgisayar Müşteri Hizmetleri | Ankara
Size nasıl yardımcı olabilirim.?

Laptop - Notebook ve Bilgisayar konusunda

TAMİR - BAKIM    PERFORMANS YÜKSELTME     YEDEK PARÇA

LAPTOP ve BİLGİSAYAR ARIZALARI VE SORUNLARI İÇİN BİZİ ARAYINIZ.

laptop anakart satışı Ankara

laptop anakart satış
laptop anakart nereden alınır
laptop anakart çip fiyatları
laptop anakartı
laptop anakart fiyatları
laptop anakart pili
laptop anakart tamiri
laptop anakart değişimi
laptop anakart tamiri ankara
laptop anakart fiyatları hp
laptop anakart asus
laptop anakart acer
laptop anakart arızaları
laptop anakart arızası neden olur
laptop anakart besleme arızası
laptop anakart bileşenleri
laptop anakart bozulursa ne olur
laptop anakart bios sıfırlama
laptop anakart bozuldu
laptop bilgisayar anakart
laptop anakart casper
laptop anakart chipset tamiri
laptop casper anakart fiyatları
notebook anakart chipset değişimi
casper laptop anakart tamiri
laptop anakart değişimi fiyat

Asus Servis Ankara

Acer anakart tamiri   ☑ Toshiba anakart tamiri   ☑ Msi anakart tamiri   ☑ Monster anakart tamiri   ☑ Lenovo anakart tamiri   ☑ Hp anakart tamiri   ☑ Dell anakart tamiri    ☑ Asus anakart tamiri

HİZMETLERİMİZ

Bilgisayar tamiri, Notebook tamiri, Laptop tamiri ve bu cihazların yedek parçaları

İLETİŞİM ADRESİ

Adres: Kabil Cad. 74/A Öveçler - Çankaya
Telefon: +0312 473 76 16
Telefon: +0312 473 76 69
E-mail: teknik et grupiletisim.com