Öveçler Dell Servisi

Öveçler Dell Servisi

Ankara’nın en eski servisi olan firmamız Dell Laptop, Notebook ve Bilgisayarların Tamir Bakım ve Dell Yedek parça değişimlerini hızlı, garantili ve profesyonel olarak yapmaktayız.

Dell cihazlarda uygun fiyatlara hızlı ve garantili hizmet almak istiyorsanız sizleri Dell Teknik Servisimize bekliyoruz.

Öveçler Dell Servisi Tel: 0312 473 76 16 numaradan ve Whatsapp Hattı: 0532 357 33 51 bizlere ulaşabilirsiniz.

Dell Şarj Adaptörü - Dell Batarya - Dell Ekran - Dell Harddisk - Ram vs...

Servisimize getirilen cihazınıza önce ücretsiz arıza tespiti yapılır daha sonra sizin onayınız ile tamir işlemlerine başlanır. Tamir işlemlerimiz en fazla 3 iş günü sürebilir. Onun haricinde hard disk değişimi, ana kart değişimi gibi değişimler 15-20 dakikada halledilmektedir. Öveçler Dell servisimiz Ankara’nın en büyük deposuna sahip olan servislerden biridir.

Bilgisayarlarınıza uygun her türlü yedek parçayı bu servisimizde bulabilirsiniz. Ayrıca hazırda bulunan yedek parçalarımız sayesinde sizlerde tamir işlemlerini fazla beklemeden bilgisayarlarınızı hemen alıp gitme imkânına sahipsiniz. Öveçler Dell servisimizde orijinal Dell yedek parçalar TSE kalite kontrollerinden geçerek siz değerli müşterilerimizin cihazlarına takılmaktadır.

Öveçler Dell servisi olarak her zaman kaliteli, orijinal parçalar kullanmanızı öneririz. Orijinal olmayan parçaları bilgisayarınıza taktırdığınız zaman bilgisayarlarınızın şarj adaptörleri, notebooklarınız, pil ve batarya, laptop, diz üstü bilgisayarlarınızın ömürlerini kısaltmış olursunuz. Cihazlarınızı tehlikeye atmamak için her zaman kaliteli ürünler kullanmalısınız.

Öveçler Dell Bilgisayar servisindeki güler yüzlü personellerimiz ile her daim bilgisayarlarınızdaki sorunları çözmek için uğraşmaktayız. Tamamen sizin için çalışan personellerimiz işlerinde uzman deneyimli kişilerdir. Dell servisimizi seçeceğinizin için pişman olmayacaksınız. Sizde Dell markanın en iyi hizmet veren teknik servisinin hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerinde hizmet veren Dell servisi müşteri odaklı çalışmaktadır. Müşterilerinin her daim rahatlığını düşünen Dell servisi günden güne çıkardığı ürünlerle ve teknik servisi sayesinde tüketiciler tarafından en çok satın alınan marka haline gelmiştir.

Dell servisi bir telefon kadar yakınınızdadır. Destek hattımız sayesinde bizlere ulaşarak arızalı cihazlarınızı gönderebilir ya da yine hattımızı arayarak sormak istediğiniz her türlü soruyu sorabilirsiniz. Servislerimize ulaşma imkânınız yok ise yine bizlere telefonla ulaşarak adres bilgilerinizi bırakarak arızalana cihazınızı paketleyip kapınıza gelen personelimize cihazınızı verebilirsiniz.

Öveçler Dell servisi  |  Dell servis Öveçler  |  Dell Laptop servisi  |  Dell Bilgisayar servisi  |  Dell Tablet servisi

Öveçler Dell Teknik Servisi, Dell Tamir Servisi, Dell Tablet Tamiri, Dell Laptop tamiri, Dell Bilgisayar tamiri, Öveçler Bilgisayar tamircisi, Dell servisleri Öveçler, Dell Şarj Adaptörü, Dell şarj aleti, Dell şarj cihazı, Dell Anakart ve Ekran kartı, Dell Hdd ve Ram, Dell Klavye ve Lcd Ekran değişimleri ve satışı Dell Teknik servisimizde yapılmaktadır.

previous Asus Acer Dell Hp Lenovo Monster Msi Vaio Toshiba next

HİZMETLERİMİZ

Bilgisayar tamiri, Notebook tamiri, Laptop tamiri ve bu cihazların yedek parçaları.

Ankara Asus Servisi

Ankara Dell Servisi

Ankara Acer Servisi

Ankara Lenovo Servisi

Ankara Hp Servisi

İLETİŞİM ADRESİ

Adres: Kabil Cad. 74/A Öveçler - Çankaya
Telefon: +0312 473 76 16
Telefon: +0312 473 76 69
E-mail: teknik et grupiletisim.com