Ankara Tablet Servisi

Ankara Tablet Servisi

GEÇİCİ BİR SÜRE TABLETLERE BAKMIYORUZ: Ankara Tablet Servisi Ankara ve civar bölgelerinde hizmet veren 15 yıllık bilgisayar servisidir. Bilgisayar Teknik Servis Firmamız tüm Ankara'lıların Tablet tamir ve bakım konusunda en büyük yardımcısı haline geldi. Tabletlerde gerçekleşecek her türlü yazılım donanım ve teknik sorunlarınız için Ankara Tablet Pc servisimizden gerekli desteği alabilirsiniz.

Tablet servisimiz çalışanları Notebook laptop alanında eğitimli uzman kişilerden oluşmaktadır. Bu yüzden Tablet pc’leriniz mümkün olduğunca kısa sürelerde bakımları ve tamirleri yapılır. Tamir ve bakım işleri son teknolojik cihazlar kullanarak yapılmaktadır. Tablet tamiri konusunda kısa sürede sonuca ulaşmak istiyorsanız mutlaka sizleri Ankara Tablet bilgisayar servisimize gelmelisiniz.

Firmamız gerek teknik konularda gerek ödeme konusunda en büyük yardımcınız olacaktır. Dilerseniz Tabletlerinizin tamir ve bakım giderlerini kredi kartınızla yaptırabilirsiniz. Tabletiniz en uygun fiyata en kaliteli şekilde Ankara Tablet servisimizde bakım ve tamirini yaptırabilirsiniz.

Firmamızda Tablet Pc’ler için gerekli olan yedek parça sıkıntısı yoktur. Led ve Led ekran, Batarya, Pil, İşlemci, Hafıza kartı, Hdd gibi birçok parça servisimizde bulunmaktadır.

Tamir ve Bakımlarını Yaptığımız Tablet markaları, Asus Acer Samsung Sony Toshiba Apple Touchpro Blackberry Casper Dell Exper Fujitsu HP HTC Lenovo Motorola MSI General Mobile Vodafone Grundig Smarttab Trident Viewsonic Amazon Archos Arnova Artes Codegen Concord Creative Dark Freebook Logitab Merlion Mobee Oblio Onyo Panasonic Pierre Cardin PolyLingua PolyPad Practica Prestigio Pritech Probook

Notebook ve Bilgisayar Müşteri Hizmetleri | Ankara
Size nasıl yardımcı olabilirim.?

Laptop - Notebook ve Bilgisayar konusunda

TAMİR - BAKIM    PERFORMANS YÜKSELTME     YEDEK PARÇA

LAPTOP ve BİLGİSAYAR ARIZALARI VE SORUNLARI İÇİN BİZİ ARAYINIZ.


ankara samsung tablet servisi
ankara vestel tablet servisi
ankara tablet tamiri
ankara samsung tablet tamiri
casper tablet servisi ankara
exper tablet servisi ankara
hometech tablet servisi ankara
lenovo tablet servisi ankara
polypad tablet servisi ankara
reeder tablet servisi ankara
ankara samsung tablet yetkili servis
ankara vestel tablet yetkili servis
reeder tablet yetkili servisi ankara
ankara samsung servis
samsung tablet servisi ankara
ankara samsung teknik servisleri
ankara samsung servis adresleri

HİZMETLERİMİZ

Bilgisayar tamiri, Notebook tamiri, Laptop tamiri ve bu cihazların yedek parçaları

İLETİŞİM ADRESİ

Adres: Kabil Cad. 74/A Öveçler - Çankaya
Telefon: +0312 473 76 16
Telefon: +0312 473 76 69
E-mail: teknik et grupiletisim.com